Hakkımızda

Firmamız Aralya Fidancılık Ve Peyzaj İnş.San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında Karamürsel/ KOCAELİ'de kapalı ve açık alanlarla ve merkez ofisiyle   Dış mekan süs bitkileri üretimi yapmak üzere faaliyete başlamıştır.


Firmamızın Uzman kadrosu tarafından Aşılama, çelikleme yöntemleriyle dış mekan süs bitkileri üretimi yapılmaktadır. firmamız ibreli, çalı ve yapraklı dışmekan bitkileri üretiminde uzmanlaşmış kadrosuyla yılda 1.5 milyon bitki üretmektedir. bunlar bir ve birkaç yıllık olmak üzere çeşitli ebatlarda saksılarda yetiştirilip uygun forma getirildiğinde pazarlanmaktadır.


Firmamız geniş ürün yelpazesiyle belediyelerin park ve bahçelerin projelerinde, özel sektörün peyzaj uygulamalarında ve yurt dışı projelerde öncelikli tercih edilmektedir.


Firmamızın kaliteli güvenilir ürünlerine her geçen gün talebin artmasıyla Aralya Fidancılık,kaliteden ödün vermeden 2014  yılında  Karamürsel/ Valideköprü mevkiinde 24000 m2 lik üretim alanını faaliyete geçirdi ve 2015 yılında 20000 m2 daha alanda üretime başlayacak.


Aralya Fidancılık olarak '' kalite asla tesadüf değildir'' sloganıyla müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için en iyi olanı üretiyoruz.

Kalite Asla Tesadüf Değildir

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Design by Web Sitesi Satın Al